Klima – Mors

Klimatyzacja Daikin Warszawa

Klimatyzatory Daikin Warszawa

Nowoczesne technologie, a także dążenie do optymalizacji pracy klimatyzatorów pozwoliły na stworzenie urządzeń idealnych, które latem przyjemnie chłodzą, zimą zaś ogrzewają nie zużywając do tego dużej ilości energii. Klimatyzacja Daikin to rozwiązanie, które można stosować w każdym rodzaju pomieszczeń – zarówno w mieszkaniach, domach, jak i biurach.

Klimatyzacja Daikin to nie tylko efektywne urządzenie, ale również doskonały design, który wpisze się w każdy rodzaj aranżacji. Szeroka gama kolorystyczna klimatyzatora Daikin sprawia, że jest to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń przez architektów i dekoratorów wnętrz.

 

Nowoczesna klimatyzacja Daikin 

W naszej ofercie znajdą państwo wiele modeli klimatyzatorów Daikin, które cechują się wysoką klasą energetyczną. Są zoptymalizowane pod kątem wykorzystywania energii, przez co nie wpływają negatywnie na stan naszego portfela. Japońska precyzja doskonale łączy się tu z komfortem użytkowania – klimatyzatory Daikin są bowiem wyposażone w wiele udogodnień, dzięki którym zapewnia właściwe warunki do odpoczynku w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesne klimatyzatory Daikin posiadają inteligentne czujniki, które zmieniają kierunek nawiewu jeśli wykryją człowieka – to sprawia, że można je z powodzeniem zamontować także w pokojach dziecięcych bez obaw o przewianie maluchów w trakcie zabawy. 

Dodatkowym atutem jest dopasowanie klimatyzacji Daikin także do systemów w domach inteligentnych – sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie jest jak najbardziej możliwe.

Montaż, serwis i naprawa Daikin – Warszawa

Klima-mors jest nie tylko dystrybutorem klimatyzatorów Daikin. Nasza oferta obejmuje również montaż klimatyzacji zapewniając naszym klientom pełen komfort. Klimatyzację dopasujemy do wnętrz, tak aby go uzupełniały i stały się elementem dekoracyjnym.

Przeprowadzamy też serwis klimatyzacji, do którego zalicza się regularny przegląd instalacji oraz oczyszczanie i dezynfekcja urządzenia. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najbardziej niezawodne i najlepszej klasy klimatyzatory z czasem mogą ulec awarii, dlatego też naprawa klimatyzacji domowej jest jedną z naszych usług.

Daikin – dystrybutor japońskich klimatyzatorów

Urządzenia Daikin cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją niezawodność oraz wydajność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę modeli klimatyzacji Daikin, które z powodzeniem można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Fachowa pomoc, doradztwo oraz serwis sprawiają, że cieszymy się ogromnym zaufaniem.

Zapraszamy do kontaktu i do wyboru najlepszej i najbardziej wydajnej klimatyzacji, dzięki której komfort w domowym zaciszu możliwy jest bez względu na aurę panującą za oknem.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaku