Klima – Mors

Klimatyzacja domowa Warszawa

System split (jedno pomieszczenie)
System multi (kilka pomieszczeń)

Wyjątkowo upalne dni towarzyszą nam coraz częściej, co wymusza na nas zastosowanie rozwiązań, dzięki którym możemy czuć się komfortowo we własnym domu. Do jednych z najpopularniejszych i najbardziej optymalnych urządzeń należy klimatyzacja – zapewnia ona odpowiednie chłodzenie w letnie dni, ale nowoczesne instalacje doskonale sprawdzą się także zimą dostarczając nam ciepłe powiewy.

Dobranie odpowiedniego urządzenia jest bardzo proste, szczególnie jeśli skorzystasz z autoryzowanego i sprawdzonego punktu, jak Klima-mors. Zapewniamy fachowe doradztwo, w zakres którego wchodzi dobranie urządzenia idealnie dopasowanego do wielkości pomieszczenia. Ponadto w naszej ofercie znajduje się również montaż klimatyzacji, a także naprawa klimatyzacji domowej. 

Komfort każdego dnia – Klimatyzacja Bródno, Białołęka, Tagrówek

Nasz punkt zlokalizowany jest w Warszawie na Bródnie, ale nasze usługi kierujemy również do klientów z ościennych dzielnic – Targówka oraz Białołęki, ale dojeżdżamy i oferujemy nasze produkty mieszkańcom na terenie całej Warszawy i okolic – obsługujemy również Marki.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom idealne rozwiązania. Klimatyzacja Daikin to jeden z naszych flagowych produktów, który cechuje japoński design oraz precyzja.

klimatyzacja domowa warszawa

Klimatyzacja dopasowana do twoich potrzeb

Urządzasz mieszkanie lub dom na Targówku albo Białołęce? Zamontuj razem z nami klimatyzację. Nasz zespół fachowców dostarczy ci urządzenie szyte na miarę – posiadamy różnorodne rozwiązania systemowe, w tym klimatyzacje, które możesz zamontować zarówno w podwieszanym suficie, jak i podłodze.

Oferowane przez nas produkty to także pompy ciepła, które ogrzeją twój dom jesienią oraz zimą. Stosowane przez nas rozwiązania to również doskonała propozycja dla biur i firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom właściwy komfort bez względu na aurę panującą za oknem.

Klimatyzacja od Klima-mors – Warszawa

Klima-mors to specjalista w dziedzinie klimatyzacji – w naszym punkcie zlokalizowanym na Bródnie chętnie pomożemy ci w doborze właściwej klimatyzacji uwzględniając panujące w twoim domu warunki. Gwarantujemy dobrej jakości i niezawodne urządzenia, a także fachowy serwis oraz naprawę klimatyzacji. Zaufaj nam i ciesz się optymalną temperaturą w twoim domu i biurze bez względu na pogodę za oknem.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaku