Klima – Mors

Klimatyzacja Marki – Serwis, Montaż klimatyzacji

Zmiany klimatyczne sprawiły, że upalne lato w Polsce nie jest niczym egzotycznym – wysokie temperatury towarzyszą nam nawet od maja i utrzymują się do października. To sprawia, że nasza codzienna egzystencja jest narażona na duże próby, a pomoc w przetrwaniu tych ciężkich dni i nocy niesie klimatyzacja.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom sprawdzone i niezawodne rozwiązania – klimatyzacja w Warszawie i okolicach jest na wyciągnięcie ręki. W naszej ofercie dostępne są urządzenia renomowanych marek, takich jak klimatyzacja Daikin, która jest kwintesencją japońskiego designu oraz niezawodności. Nasze usługi świadczymy również mieszkańcom Marek – to zaledwie kilka kilometrów od naszej siedziby na warszawskim Bródnie.

Od A do Z – klimatyzacja Marki

Naszym klientom dostarczamy nie tylko same urządzenia, ale również świadczymy usługi doradcze. Pomożemy w doborze odpowiedniej klimatyzacji, która pomoże we właściwym ochłodzeniu pomieszczenia zgodnie z jego kubaturą. Bierzemy pod uwagę nie tylko metraż, ale również wystawę słoneczną, a także wiek budynku starając się w jak najlepszym wypadku zoptymalizować zakup klimatyzacji.

Wiemy też, że klimatyzacja w szczytowych dniach może pobierać znaczną ilość energii, dlatego naszym klientom proponujemy sprzęt energooszczędny, aby komfort nie był zakłócony obawą o wysokie rachunki za energię elektryczną.

Oferta zakupu klimatyzacji to również montaż klimatyzacji w Markach – nasz zespół zadba o to, aby instalacja przebiegła szybko i sprawnie. Rozwiązania systemowe dopasujemy do twoich potrzeb pomagając ci także w doborze właściwej klimatyzacji – nie ma dla nas znaczenia, czy wybierasz klimatyzację podłogową czy kasetową, poradzimy sobie w każdym wypadku!

Klimatyzacja domowa Marki - montaż, serwis

Serwis i montaż klimatyzacji Marki

O klimatyzacji i oferowanych przez nas urządzeniach wiemy wszystko, dlatego też oferujemy serwis klimatyzacji. Obejmuje on nie tylko czyszczenie i wymianę filtrów, dezynfekcję oraz sprawdzenie szczelności klimatyzacji, ale także wykonanie drobnych napraw, które wydłużają żywotność oferowanych przez nas urządzeń klimatyzacyjnych.

Pełen zakres naszych usług obejmuje również naprawę klimatyzacji – serwisanci oceniają skutki awarii, a następnie przedstawiają kosztorys, dzięki czemu klient podejmuje decyzje na temat kolejnych etapów naprawy.

Jeśli szukasz sprawdzonej klimatyzacji w Markach skontaktuj się z nami już dzisiaj. Zajmujemy się pełną obsługą – od doradztwa, poprzez montaż, do napraw klimatyzacji. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzuje niska awaryjność, a profesjonalny serwis chroni twoje urządzenie przed zepsuciem. Ciesz się komfortem w swoim domu bez względu na pogodę za oknem – klimatyzację wybierz razem z nami.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaku