Klima – Mors

Montaż klimatyzacji – Warszawa

Dla domu

System split (jedno pomieszczenie)
System multi (kilka pomieszczeń)

Dla biznesu

Dobór odpowiedniej klimatyzacji do pomieszczenia to pierwszy krok aby zwiększyć komfort w upalne letnie dni. Aby klimatyzacja w Warszawie działała wydajnie i zgodnie ze swoją specyfikacją, niezbędny jest jej właściwy montaż. Zapobiega on niespodziewanym awariom, ale też i pozwala na zachowanie pełnej gwarancji – w przypadku nieprawidłowego montażu, odpowiedzialność za ewentualne usterki z tego wynikające spoczywa na firmie wykonującej zlecenie.

Profesjonalny i fachowy montaż klimatyzacji w domu gwarantuje, że zakupione urządzenie działać będzie według wskazań producenta, a tym samym spełni nasze oczekiwania. Jeśli poszukujesz klimatyzacji z montażem w Warszawie – zgłoś się do nas. Nasza siedziba znajduje się na Bródnie, ale nasze usługi oferujemy klientom w całej stolicy, oraz okolicach ze szczególnym uwzględnieniem Białołęki oraz Targówka.

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych – profesjonalna usługa w Warszawie

Naprawa klimatyzacji domowej może wiązać się z wysokimi kosztami, szczególnie jeśli awaria nastąpiła na skutek nieprawidłowego montażu. Aby uniknąć tego typu przykrych niespodzianek warto podczas zakupu wykupić również usługę montażu klimatyzacji w mieszkaniu. Wiele uznanych marek, takich jak klimatyzacja Daikin, zastrzega w swoich kartach gwarancyjnych, że ma ona moc prawną tylko jeśli montaż został przeprowadzony przez fachowca.

Nasz zespół jest wyspecjalizowany w montażu klimatyzacji w domu – znamy specyfikację każdego oferowanego przez nas produktów, dlatego też usługa montażu przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo, a zadowolenie naszych klientów wyrażone jest w pozytywnych opiniach.

montaż klimatyzacji domowej warszawa

Klimatyzacja z montażem – Warszawa Białołęka, Targówek

Montaż klimatyzacji domowej na terenie Warszawy realizujemy również gdy urządzenie nie zostało zakupione w naszym punkcie. Jeśli chcesz zamontować zamówioną przez siebie klimatyzację i szukasz specjalisty, który podejmie się tego zadania – skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Klima-mors to profesjonalny punkt, w którym nie tylko sprzedajemy klimatyzację, ale również oferujemy jej montaż, serwis, a także naprawę. W naszej ofercie znajdą państwo urządzenia uznanych światowych marek, które słyną z niezawodności, wydajności i wysokiej klasy energetycznej.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu – jesteśmy otwarci na państwa pytania i z przyjemnością udzielimy odpowiedzi dotyczących montażu klimatyzacji w Warszawie, jak i w kwestii napraw oraz serwisu. Jesteśmy dostępni do państwa dyspozycji w naszym punkcie na Bródnie, jak i pod telefonem oferując szybki dojazd do klientów z okolicznych dzielnic – Białołęki oraz Targówka. Montaż klimatyzacji domowej w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki, a z naszą fachową pomocą komfortem będziesz cieszyć się w parę chwil. Pomożemy również z doborem odpowiedniej klimatyzacji – zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaku